Yurtiçi Depolama Hizmetleri

20 yılı aşkın lojistik tecrübemizle, depo yönetiminde (kontrol, yerleştirme, elleçleme, şirinkleme, yükleme, boşaltma, paketleme, sayım, etiketleme vb.) zaman ve iş gücünü verimli kullanarak ihtiyaçlarınıza özel hizmetlerimizle cevap verirken, müşterilerimizden aldığımız ürünlerin son kullanıcıya teslimine kadar geçen tüm sürecin yönetimini güven zinciriyle gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, farklı sektörlere özel geliştirdiğimiz uygulamalar, güçlü altyapımız, yetişmiş insan kaynağı varlığımız, ürünlere veya sektörlere özel hazırladığımız esnek ve yaratıcı çözümlerimiz, ile sizlere en kaliteli ve hızlı hizmeti vermek için çalışmaya devam ediyoruz.

70
25
3,819
5
Neden Biz?

Dünya çapında ürün tedariği, gümrük hizmetleri, navlun, sigorta hizmeti ve depolama alanları gibi birçok farklı hizmeti tek çatı altında sizlere sunarak iş yükünüzü hafifletip aynı zamandada Gümrük Terminalleri ana Broker ile doğrudan acentalık sözleşmelerimiz sayesinde hızlı, zamanında, düzgün ve gerçekçi fiyatlarla gümrükleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

25 Yıllık Başarı! Biz başarısını kanıtlanmış saygın bir şirketiz. Lojistik hizmetlerimizle, müşterilerimize hizmetlerimizi sunarken son derece profesyonellik çerçevesinde hizmet veriyoruz.

OLS Trans, planlandığı gibi tüm hizmetlerini tamamlar. Başta İstanbul olmak üzere sizlerin güvenini kazanmak bizi mutlu ediyor.

Tüm işlerin hızlı bir şekilde ilerlemesi ve aynı zamanda detaylara önem veren her şeyi doğru yapıldığından emin olmak için teknoloji ve araçları en iyi şekilde kullanan firmalardan birisiyiz.