Denizyolu Taşımacılığı

Söz konusu uluslararası deniz taşımacılığı olduğunda, sektörün inceliklerini bilen bir şirketle çalışmak, ticaret yapanlar için sayısız faydayı beraberinde getirir. OLS olarak siz değerli müşterilerimize ithalat ve ihracata, denizyolu taşımacılığında profesyonel, güvenilir ve ekonomik hizmet standartlarını gözeterek; yaygın uluslararası network ağı olanaklarımızla ihtiyacınız olan taşımacılık hizmetini doğru zamanlama ile sağlıyoruz.Konteyner taşıma hizmetini FCL ve LCL (parsiyel) olmak üzere ihtiyacınıza göre iki farklı şekilde gerçekleştiriyor ve sizin için uygun olan transfer şeklini profesyonel kadromuzun yönetiminde uyguluyoruz.

OLS olarak konsolidasyon, karşı yükleme, dağıtım ve depolama gibi farklı hizmetlerin tümünü müşterilerimize tek çatı altında sağlıyor ve sahip olduğumuz küresel ulaşım ağı sayesinde parsiyel ithalat ve ihracat taşıma hizmetlerinde farkımızı ortaya koyuyoruz.

LCL Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık servisi, ayrı bir tecrübe ve takip gerektiren bir hizmet şeklidir. OLS, olarak, Haftalık düzenli parsiyel servis hizmetimizle istediğiniz miktarda kargonuz kapıdan alınarak, dünyanın herhangi bir noktasında kapıya teslim edilir.

FCL Taşımacılık

  • Türkiye'den/ye dünya limanlarına/dan komple konteyner (FCL) ihracat-ithalat taşıma organizasyonları,
  • Konteyner Özel ekipman şeçenekleri (PW, Reefer, Flatrack, Open-top, Konteyner.)
  • Türkiye üzerinden transit ve üçüncü ülkelerarası konteyner taşımaları
  • Lashing, Gözetim ve Survey hizmetleri,
  • Proje taşımacılığı.
70
25
3,819
5
Neden Biz?

Dünya çapında ürün tedariği, gümrük hizmetleri, navlun, sigorta hizmeti ve depolama alanları gibi birçok farklı hizmeti tek çatı altında sizlere sunarak iş yükünüzü hafifletip aynı zamandada Gümrük Terminalleri ana Broker ile doğrudan acentalık sözleşmelerimiz sayesinde hızlı, zamanında, düzgün ve gerçekçi fiyatlarla gümrükleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

25 Yıllık Başarı! Biz başarısını kanıtlanmış saygın bir şirketiz. Lojistik hizmetlerimizle, müşterilerimize hizmetlerimizi sunarken son derece profesyonellik çerçevesinde hizmet veriyoruz.

OLS Trans, planlandığı gibi tüm hizmetlerini tamamlar. Başta İstanbul olmak üzere sizlerin güvenini kazanmak bizi mutlu ediyor.

Tüm işlerin hızlı bir şekilde ilerlemesi ve aynı zamanda detaylara önem veren her şeyi doğru yapıldığından emin olmak için teknoloji ve araçları en iyi şekilde kullanan firmalardan birisiyiz.