Havayolu Taşımacılığı

Siz değerli müşterilerimiz için zamanında teslimat yapmanın önemini biliyoruz ve sizin itibarınızı ve prestijinizi sarsacak her türlü

olumsuzluktan sizleri korumak için geniş acenta ağımız sayesinde tüm yüklerinizi dünyadaki önemli ticaret noktalarına kolaylıkla taşıyoruz.

Size daha iyi bir hizmet verebilmek için bütün gelişmeleri özenle takip ediyor ve her gelişmenin üstüne koyarak sizlere hizmet vermeyi amaçlıyoruz. İlk andan, son teslim aşamasına kadar hava kargolarınızın takibini titizlikle sürdürüyor, tedarik zincirinizin her an kontrol altında olmasını sağlıyor ve böylece ithalatçı ve ihracatçı firmaların tüm ticari bağlantılarını güvence altına alıyoruz.

Havayolu Taşımacılığında Verdiğimiz Hizmetler:

  • Geçici koruma depolarında yüklerin kabulleri;
  • Yüklerin gönderilme sürelerinin kontrolü;
  • Geçici koruma depolarından yüklerin verilisi;
  • Sorumlu saklamada bulunan yüklerin sigorta ettirilmeleri;
  • İhracat ve ithalat belgelerinin işleme sokulması;
  • İhraç beyannamelerinin kapatılmaları;
  • Gerektiğinde yüklerin kalitelerinin ve miktarlarının belirlenmeleri için bağımsız eksperlerin davet edilmeleri.
70
25
3,819
5
Neden Biz?

Dünya çapında ürün tedariği, gümrük hizmetleri, navlun, sigorta hizmeti ve depolama alanları gibi birçok farklı hizmeti tek çatı altında sizlere sunarak iş yükünüzü hafifletip aynı zamandada Gümrük Terminalleri ana Broker ile doğrudan acentalık sözleşmelerimiz sayesinde hızlı, zamanında, düzgün ve gerçekçi fiyatlarla gümrükleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

25 Yıllık Başarı! Biz başarısını kanıtlanmış saygın bir şirketiz. Lojistik hizmetlerimizle, müşterilerimize hizmetlerimizi sunarken son derece profesyonellik çerçevesinde hizmet veriyoruz.

OLS Trans, planlandığı gibi tüm hizmetlerini tamamlar. Başta İstanbul olmak üzere sizlerin güvenini kazanmak bizi mutlu ediyor.

Tüm işlerin hızlı bir şekilde ilerlemesi ve aynı zamanda detaylara önem veren her şeyi doğru yapıldığından emin olmak için teknoloji ve araçları en iyi şekilde kullanan firmalardan birisiyiz.