Multimodal Taşımacılık

Multimodal taşıma türü; karayolu taşımacılığı ile kıyaslandığında %75'e kadar daha düşük CO2 salınımı sağladığı için çevre kirliliği oluşturmayan son derece ekolojik bir taşıma modelidir. OLS olarak daha çevreci ve daha düzenli bir şekilde yükleme, taşıma ve boşaltma olanakları sunduğumuz için yüklerinizi kolayca takip ve kontrol edebilme avantajını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

OLS olarak multimodal taşımacılık hizmetimizle, farklı taşıma modellerini en verimli şekilde birleştiriyor, yüklemelerinizi içinde yer aldığı taşıma ünitesinden bir diğerine güvenli bir şekilde aktarıyoruz ve transferi kolaylaştıran altyapı kurulumumuz ve taşıma araç ekipmanlarımız ile birden fazla taşıma çeşidi kullanarak entegre bir sistem olan Multimodal Taşımacılık'ta da kusursuz hizmet vermeye devam ediyoruz.

70
25
3,819
5
Neden Biz?

Dünya çapında ürün tedariği, gümrük hizmetleri, navlun, sigorta hizmeti ve depolama alanları gibi birçok farklı hizmeti tek çatı altında sizlere sunarak iş yükünüzü hafifletip aynı zamandada Gümrük Terminalleri ana Broker ile doğrudan acentalık sözleşmelerimiz sayesinde hızlı, zamanında, düzgün ve gerçekçi fiyatlarla gümrükleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

25 Yıllık Başarı! Biz başarısını kanıtlanmış saygın bir şirketiz. Lojistik hizmetlerimizle, müşterilerimize hizmetlerimizi sunarken son derece profesyonellik çerçevesinde hizmet veriyoruz.

OLS Trans, planlandığı gibi tüm hizmetlerini tamamlar. Başta İstanbul olmak üzere sizlerin güvenini kazanmak bizi mutlu ediyor.

Tüm işlerin hızlı bir şekilde ilerlemesi ve aynı zamanda detaylara önem veren her şeyi doğru yapıldığından emin olmak için teknoloji ve araçları en iyi şekilde kullanan firmalardan birisiyiz.