Minivan Ekspres Taşımacılık

OLS olarak talep ve beklentilerinizi zamanında karşılamak bizim için önemlidir bu nedenle acil ve hızlı bir şekilde gitmesi gereken ürünlerinizi ihtiyaçlarınıza uygun araçları temin ederek hızlı ve güvenilir bir şekilde kapıdan kapıya taşıyoruz ve sizlerin sorunlarına çözüm buluyoruz. Minivan ekspres taşımacılık ile hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaştırıyoruz.

Ürünleriniz, gideceği yere bağlı olarak ortalama olarak 24 ile 84 saat civarında teslim edilir. Minivan ekspres taşımacılığı size hızlı çözümü sunar.

OLS olarak, maksimum 15 / 17 ve 20 m3, 1300 kg, 6 / 7 ve 10 Euro Palet taşıma kapasiteli araçlarımız ile ülke ve mesafeye göre hızlı teslimatlar yapıyoruz ve aynı zamandada sınır kapılarından hızlı geçiş sağlayabiliyoruz.

Sunduğumuz çözümler diğer taşıma yöntemlerine göre daha hızlı, daha güvenli ve daha ekonomiktir. Ayrıca havayolu taşımacılığına göre de daha az evrak ve formalite işlemi ile taşıma işlemleriniz gerçekleşir. Minivan taşıma hizmetlerimiz tüm Avrupa’yı kapsamaktadır.

70
25
3,819
5
Neden Biz?

Dünya çapında ürün tedariği, gümrük hizmetleri, navlun, sigorta hizmeti ve depolama alanları gibi birçok farklı hizmeti tek çatı altında sizlere sunarak iş yükünüzü hafifletip aynı zamandada Gümrük Terminalleri ana Broker ile doğrudan acentalık sözleşmelerimiz sayesinde hızlı, zamanında, düzgün ve gerçekçi fiyatlarla gümrükleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

25 Yıllık Başarı! Biz başarısını kanıtlanmış saygın bir şirketiz. Lojistik hizmetlerimizle, müşterilerimize hizmetlerimizi sunarken son derece profesyonellik çerçevesinde hizmet veriyoruz.

OLS Trans, planlandığı gibi tüm hizmetlerini tamamlar. Başta İstanbul olmak üzere sizlerin güvenini kazanmak bizi mutlu ediyor.

Tüm işlerin hızlı bir şekilde ilerlemesi ve aynı zamanda detaylara önem veren her şeyi doğru yapıldığından emin olmak için teknoloji ve araçları en iyi şekilde kullanan firmalardan birisiyiz.