Hakkımızda

OLS olarak lojistik alanındaki tecrübeli ekibimiz ile yeni güncellemeleri takip eden teknolojik altyapıya önem veren, alanında uzman kadromuzla, donanımlı ekipmanlar kullanan, güçlü bağlantılara sahip ve her şeyden önemlisi müşterilerimizin kazançlarını önemsemek ve müşterilerimizin her türlü sorunlarına çözüm üretmek her zaman birinci görevimiz olmuştur.

Amacımız her zaman %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır bu doğrultuda ilerlerken kendimizi geliştiriyor ve sadece lojistik hizmetinin dışında depolama, gümrük, barkodlama, kontrol gibi alanlardada hizmet vererek müşterilerimizin her türlü süreçte yanlarında oluyoruz ve her konuda onlara destek vermeye devam ediyoruz.

Öngörülemez sorunlardan öte öngörülebilir alternatifler planlamamız, hızlı, ekonomik ve yenilikçi anlayış ile hizmet sunarak müşterilerimizin ana faaliyetlerine odaklanmalarını sağlayarak geri kalan bütün süreci yönetmek için yanınızdayız.

70
25
3,819
5
Neden Biz?

Dünya çapında ürün tedariği, gümrük hizmetleri, navlun, sigorta hizmeti ve depolama alanları gibi birçok farklı hizmeti tek çatı altında sizlere sunarak iş yükünüzü hafifletip aynı zamandada Gümrük Terminalleri ana Broker ile doğrudan acentalık sözleşmelerimiz sayesinde hızlı, zamanında, düzgün ve gerçekçi fiyatlarla gümrükleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

25 Yıllık Başarı! Biz başarısını kanıtlanmış saygın bir şirketiz. Lojistik hizmetlerimizle, müşterilerimize hizmetlerimizi sunarken son derece profesyonellik çerçevesinde hizmet veriyoruz.

OLS Trans, planlandığı gibi tüm hizmetlerini tamamlar. Başta İstanbul olmak üzere sizlerin güvenini kazanmak bizi mutlu ediyor.

Tüm işlerin hızlı bir şekilde ilerlemesi ve aynı zamanda detaylara önem veren her şeyi doğru yapıldığından emin olmak için teknoloji ve araçları en iyi şekilde kullanan firmalardan birisiyiz.