Demiryolu Taşımacılığı

Demiryolu taşımacılığı, güvenilir olması, insana bağımlılığın ve dolayısıyla hata riskinin asgariye indirilmesi, rekabetçi maliyetler oluşturulabilmesi, güzergah üzerindeki avantajları ve çevre dostu bir çözüm oluşturması itibarıyla son dönemlerde artarak ilgi gören bir taşıma modelidir. Taşımalarınız diğer taşıma modellerine oranla zorunlu durumlar haricinde hava koşulları yol koşulları gibi durumlardan etkilenmez ve planlanan tarihte teslim edilmiş olur.

Dünya üzerinde yaygın olarak tercih edilen demiryolu taşımacılığı hizmetlerini sizlere OLS olarak en hızlı ve en güvenilir şekilde sunuyoruz.

Ucuz maliyetli olan demiryolu taşımacılığı sayesinde eşya, mal ya da yüklerinizi özelliklerine göre kapalı veya açık vagonlarda taşıyabiliyoruz.

Karayolu, denizyolu ve havayolu lojistik hizmetleri arasında en ekonomiklerden olan demiryolu taşımacılığı hizmetimiz ile ithalat ve ihracat firmalarına pratik çözümler üretiyoruz. Taşınacak olan eşyalarınızı tam vaktinde güvenli bir şekilde teslim ediyoruz.

70
25
3,819
5
Neden Biz?

Dünya çapında ürün tedariği, gümrük hizmetleri, navlun, sigorta hizmeti ve depolama alanları gibi birçok farklı hizmeti tek çatı altında sizlere sunarak iş yükünüzü hafifletip aynı zamandada Gümrük Terminalleri ana Broker ile doğrudan acentalık sözleşmelerimiz sayesinde hızlı, zamanında, düzgün ve gerçekçi fiyatlarla gümrükleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

25 Yıllık Başarı! Biz başarısını kanıtlanmış saygın bir şirketiz. Lojistik hizmetlerimizle, müşterilerimize hizmetlerimizi sunarken son derece profesyonellik çerçevesinde hizmet veriyoruz.

OLS Trans, planlandığı gibi tüm hizmetlerini tamamlar. Başta İstanbul olmak üzere sizlerin güvenini kazanmak bizi mutlu ediyor.

Tüm işlerin hızlı bir şekilde ilerlemesi ve aynı zamanda detaylara önem veren her şeyi doğru yapıldığından emin olmak için teknoloji ve araçları en iyi şekilde kullanan firmalardan birisiyiz.