Ekspres Havayolu

Hızın iş hayatındaki önemini biliyoruz ve sizlerede en hızlı çözümü sunmak ve sizleri memnun etmek için çalışmaya devam ediyoruz. Grupaj ve konteyner bazlı ürünlerin yanı sıra küçük ve ufak çaplı ürünlerinizinde taşımasını yapıyoruz ve OLS olarak her alanda yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Ekspres Havayolu taşımacılığında numune vb. gibi hızlı bir şekilde alıcıya ulaşması gereken gönderilerinizi dünyanın herhangi bir noktasına kapıya teslim ayrıcalığı ile 2-3 iş günü süreyle ulaştırıyoruz.

70
25
3,819
5
Neden Biz?

Dünya çapında ürün tedariği, gümrük hizmetleri, navlun, sigorta hizmeti ve depolama alanları gibi birçok farklı hizmeti tek çatı altında sizlere sunarak iş yükünüzü hafifletip aynı zamandada Gümrük Terminalleri ana Broker ile doğrudan acentalık sözleşmelerimiz sayesinde hızlı, zamanında, düzgün ve gerçekçi fiyatlarla gümrükleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

25 Yıllık Başarı! Biz başarısını kanıtlanmış saygın bir şirketiz. Lojistik hizmetlerimizle, müşterilerimize hizmetlerimizi sunarken son derece profesyonellik çerçevesinde hizmet veriyoruz.

OLS Trans, planlandığı gibi tüm hizmetlerini tamamlar. Başta İstanbul olmak üzere sizlerin güvenini kazanmak bizi mutlu ediyor.

Tüm işlerin hızlı bir şekilde ilerlemesi ve aynı zamanda detaylara önem veren her şeyi doğru yapıldığından emin olmak için teknoloji ve araçları en iyi şekilde kullanan firmalardan birisiyiz.